Czego używam

Do pracy używam tylko najlepszych aplikacji i narzędzi

Photoshop, Premiere Pro, After Effects, Audition, Captivate, Dreamweaver. Do wielu prac graficznych, obróbki materiałów audio i wideo, kreowania efektownych animacji i efektów specjalnych, a także montażu szkoleń e-learningowych i kodowania plików HTML i CSS.

Microsoft Visual Studio 2019, SQL Server. Budowanie interfejsów i backendu aplikacji komputerowych, tworzenia i zarządzania bazami danych SQL oraz korzystania z mocy usługi Azure.

Biznes, biuro i dom w chmurze. Exchange, OneDrive, SharePoint, Planner, Teams, Power Automate i wszystkie inne usługi pakietu Microsoft 365 nie mają przede mną tajemnic.

Biegle posługuję się systemem Windows i wieloma innymi produktami Microsoft. Ponadto jestem niejawnym i aktywnym testerem oprogramowania giganta z Redmond.

Do bezpiecznego, wydajnego i zaawansowanego hostingu używam Microsoft Azure. Korzystam także z rodzimych usług, takich jak Nazwa.pl oraz Home.pl

Do wydajnej pracy używam wydajnej stacji roboczej, z procesorem Intel i7 z serii Extreme, 32GB pamięci RAM i kilka wydajnych dysków SSD. W pracy w terenie wspiera mnie Surface Pro 6 z procesorem i7.